La imagen puede diferir de la original
PHILIPS 244E1SB/00
24IN LCD 1920X1080 16:9 5MS MNTR 244E1SB VGA DVI HDMI IN
| Identificador: | 51740 |
|---|---|
| Marca: | PHILIPS |
| P/N: | 244E1SB/00 |
| EAN: | 8712581489007 |
| Disponibilidad: | |
| Stock: | Envío inmediato |
24IN LCD 1920X1080 16:9 5MS MNTR 244E1SB VGA DVI HDMI MULTIMEDIA IN
- €
143.61
* precio sin IVA Oferta (02/04/2012-26/04/2012)
Stor HDMI-skärm för Full HD-underhållning
24IN LCD 1920X1080 16:9 5MS MNTR 244E1SB VGA DVI HDMI MULTIMEDIA IN
Upplev underhållning i 16:9-format med Full HD 1080p-prestanda! 244E1 står redo att underhålla dig med HDMI- och DVI-ingångar, osynligt stereoljud och snygg, blank yta.
| Productos relacionados | Ver |
|---|
| Referencia | PHILIPS 244E1SB/00 |
|---|---|
| Svarstid (medel) | 5 ms |
| Ljusstyrka | 250 cd/m² |
| Storlek (tum) | 61 cm (24 ") |
| Displaytyp | TFT-LCD |
| Antal färger | 16.7 M |
| Bildpunktavstånd | 0.272 x 0.272 mm |
| Betraktningsvinkel (horisontell) | 176 ° |
| Synfältsvinkel (vertikal) | 170 ° |
| Kontrastförhållande (medel) | 1000:1 |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Upplösning | 1920 x 1080 pixels |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar | 1 |
| Antal HDMI portar | 1 |
| Inbyggda högtalare | ✓ |
| Uteffekt (RMS) | 2 W |
| Full HD | ✓ |
| HD-Ready | ✓ |
| Kamera inkluderad | ✕ |
| Kompatibla operativsystem | Windows 98/2000/XP/Vista, Mac OS X |
| Produktens färg | Black |
| Produktstorlek (B x D x H) | 336 x 561 x 68 mm |
| Vikt | 5000 g |
| Dimension (B x D x H) med stativ | 400 x 561 x 210 mm |
| Vikt inklusive stativ | 5400 g |
| Inbyggd TV mottagare | ✕ |
| Låddjup | 168 mm |
| Höjd | 620 mm |
| Bredd | 404 mm |
| Strömlysdiod | ✓ |
| Lutningsvinkel | -5 - 20 ° |
| Plug ﹠ Play-kompatibel | ✓ |
| VESA-montering | 100 x 100 mm |
| Strömförbrukning | 45 W |
| Strömförbrukning i avslaget läge | 0.5 W |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 60 °C |
| Omgivningstemperatur vid drift | 0 - 40 °C |
| Relativ fuktighet | 20 - 80 % |
| Medeltid mellan fel (MTBF) | 50000 h |
| Source data-sheet | ICEcat.biz |
| Su opinión | Añadir opinión |
|---|---|
| Valoración | ✩✩✩✩✩ (Sin valoración) |
| Opiniones y comentarios, PHILIPS 244E1SB/00 | product |