PHILIPS 236V4LHAB/00
Monitor 23‘ 16:9 Full HD, con altavoces, HDMI, Vesa, Negro bril
| Identificador: | 126286 |
|---|---|
| Marca: | PHILIPS |
| P/N: | 236V4LHAB/00 |
| EAN: | 8712581656010 |
| Disponibilidad: | |
| Stock: | Envío inmediato |
V-line 23" LED, Full HD 1920x1080, 16:9, 250cd/m², 5ms, 2x2W RMS, HDMI, 3.06kg, Black
Monitor 23‘ 16:9 Full HD, con altavoces, HDMI, Vesa, Negro brillante
Enjoy great LED pictures in vivid colors
with stereo speakers
Enjoy vivid LED pictures with this attractive, glossy design display. Equipped with HDMI
and stereo speakers, it’s a great choice!
Vivid pictures every time
- LED technology for vivid colors
- SmartContrast for rich black details
- 16:9 Full HD display for best viewing experience
- Easy display performance tuning with SmartControl Lite
Modern design
- Attractive glossy design
- VESA mount allows for flexibility
Greener everyday
- Mercury Free eco-friendly display
- Energy Star for energy efficiency and low power consumption
- Low power consumption saves energy bills
Experience multimedia
- Powerful sound with 2x2 watts RMS speakers
- HDMI-ready for Full HD entertainment
| Productos relacionados | Ver |
|---|---|
| Web del fabricante | Ver |
| Documento de especificaciones | Ver |
| Referencia | PHILIPS 236V4LHAB/00 |
|---|---|
| Storlek (tum) | 23 |
| Svarstid (medel) | 5 |
| Ljusstyrka | 250 |
| Upplösning | 1920 x 1080 |
| Displaytyp | LED |
| Diagonal skärmstorlek | 58.4 |
| Kontrastförhållande (medel) | 1000:1 |
| Kontrastförhållande (dynamisk) | 10000000:1 |
| Betraktningsvinkel (horisontell) | 170 |
| Synfältsvinkel (vertikal) | 160 |
| Antal färger | 16.77 |
| Bildpunktavstånd | 0.265 x 0.265 |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Bildstorlek horisontalt | 509.18 |
| Bildstorlek vertikalt | 286.42 |
| Horisontell avsökningsfrekvens | 30 - 83 |
| Vertikal avsökningsfrekvens | 56 - 75 |
| Separate H/V sync | ✓ |
| Sync-on-green (SOG) | ✓ |
| sRGB | ✓ |
| HDCP | ✓ |
| 3D kompatibilitet | ✕ |
| HD type | Full HD |
| Grafikbussar resolutioner | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| bakgrundsbelysning typ | W-LED |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten | 1 |
| Antal HDMI portar | 1 |
| PC Audio in | ✓ |
| Strömingång | ✓ |
| Inbyggda högtalare | ✓ |
| Antal högtalare | 2 |
| Uteffekt (RMS) | 4 |
| Inbyggd subwoofer | ✕ |
| On Screen Display (OSD) | ✓ |
| Antal OSD språk | 9 |
| OSD-språk | CHI (SIMPL), DEU, ENG, FRE, ITA, POR, RUS, TUR |
| Plug ﹠ Play-kompatibel | ✓ |
| Bild-i-bild | ✕ |
| Tunn klient installerad | ✕ |
| Bluetooth | ✕ |
| Trådlöst nätverk | ✕ |
| Nätverksansluten | ✕ |
| Monteringsbar på väggen | ✓ |
| VESA-montering | 100 x 100 |
| Lutningsjustering | ✓ |
| Lutningsvinkel | -5 - 20 |
| Höjdjusteringsintervall | ✕ |
| Spänning | 100 - 240 |
| Ingång frekvens | 50/60 |
| Strömförbrukning i vänteläge | 0.5 |
| Strömförbrukning (vanlig) | 23.5 |
| Energiklass | Unspecified |
| Strömförbrukning i avslaget läge | 0.3 |
| Inbyggd kamera | ✕ |
| Inbyggd TV mottagare | ✕ |
| bredd | 549 |
| Djup | 48 |
| Höjd | 339 |
| Vikt | 2.82 kg |
| Bredd med stativ | 549 |
| Djup (med stativ) | 219 |
| Höjd (med stativ) | 417 |
| Vikt inklusive stativ | 3.06 kg |
| Produktens färg | Black |
| Produktvikt (oz) | Kensington |
| Bildstorlek (H x B) | 509.18 x 286.42 |
| Medeltid mellan fel (MTBF) | 30000 |
| Volymkontroll | Digital |
| Antal produkter som medföljer | 1 |
| Placeringar som kan användas | Horizontal |
| Skärmsläckarfunktion | ✓ |
| På / av-knapp | ✓ |
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
| Mac-operativsystem som stöds | Mac OS X 10.0 Cheetah, Mac OS X 10.1 Puma, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Omgivningstemperatur vid drift | 0 - 40 |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 60 |
| Relativ fuktighet | 20 - 80 |
| Indikationer | ✓ |
| Strömlysdiod | ✓ |
| Stand-by LED | ✓ |
| Bredd | 597 |
| Låddjup | 420 |
| Höjd | 131 |
| Vikt inkl. förpackning | 4.43 kg |
| Energicertifierad, antalet stjärnor | ✓ |
| EPEAT överensstämmelse | Silver |
| Certifiering | RoHS, BSMI, CE Mark, FCC-B, GOST, PSB, SASO, SEMKO, TCO certified, TUV/ISO9241-307, UL/cUL, WEEE |
| Produktstorlek (BxDxH) | 549 x 48 x 339 |
| Dimension (B x D x H) med stativ | 549 x 417 x 219 |
| Förpackningsstorlek (B x D x H) | 597 x 420 x 131 |
| Källdata ark | icecat |
| Su opinión | Añadir opinión |
|---|---|
| Valoración | ✩✩✩✩✩ (Sin valoración) |
| Opiniones y comentarios, PHILIPS 236V4LHAB/00 | product |