PHILIPS 46PFL5507H/12
46IN LED-3D 1920X1080FHD 400HZ TV 46PFL5507H 4HDMI 3USB MARTV W
| Identificador: | 124218 |
|---|---|
| Marca: | PHILIPS |
| P/N: | 46PFL5507H/12 |
| EAN: | 8712581631413 |
| Disponibilidad: | |
| Stock: | Envío inmediato |
46PFL5507H/12, 116.84 cm (46 ") LED, 3D, 400Hz, Full HD, 16:9, 400cd/m2, 500000:1, 2 x 10W, DVB-C/T, Wi-Fi/Ethernet Lan, 16.4kg
46IN LED-3D 1920X1080FHD 400HZ TV 46PFL5507H 4HDMI 3USB MARTV WIFI SP
Enjoy 3D and Smart TV
Experience a world of content with a Philips 46PFL5507 3D Smart LED TV. Enjoy powerful Full HD LED pictures and endless possibilities of Smart TV Plus and step into the world of 3D!
Enjoy a world of content with Smart TV Plus
- Integrated Wi-Fi to use Smart TV wirelessly
- A wealth of online apps, videos to rent and catch-up TV
- Control the TV with your smart phone, tablet or keyboard
- With DLNA, enjoy photos, music and movies on your TV
- Find, schedule, record ﹠ pause TV
- Enjoy video calls on your TV and be close to your loved ones
Your entertainment in brilliant detail
- 3D Clarity 400 for an exciting Full HD 3D experience
- Enjoy any 2D content in flawless 3D at a push of a button
- Unique Two Player Full Screen Gaming mode for your 2D games
- Full HD TV with Pixel Plus HD for better details and clarity
- Brilliant LED images with incredible contrast
- 400Hz Perfect Motion Rate (PMR) for superb motion sharpness
| Productos relacionados | Ver |
|---|---|
| Web del fabricante | Ver |
| Documento de especificaciones | Ver |
| Referencia | PHILIPS 46PFL5507H/12 |
|---|---|
| Storlek (tum) | 46 |
| 3D kompatibilitet | ✓ |
| HD type | Full HD |
| Upplösning | 1920 x 1080 |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Bildformatsjustering | 16:9, Auto, Zoom |
| Grafikbussar resolutioner | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported video modes | 1080p |
| Kontrastförhållande (dynamisk) | 500000:1 |
| Ljusstyrka | 400 |
| Hög frekvens Motion Rate | 400 |
| Diagonal skärmstorlek | 116 |
| Analog signal format system | NTSC, PAL, SECAM |
| Digital signal format system för | DVB-C, DVB-T |
| Inbyggda högtalare | ✓ |
| Antal högtalare | 2 |
| Uteffekt (RMS) | 10 |
| Antal HDMI portar | 4 |
| PC-In (D-Sub) | ✓ |
| DVI Port | ✕ |
| Antalet USB 2.0 anslutningar | 3 |
| Component video (YPbPr/YCbCr) in | 1 |
| PC Audio in | ✓ |
| Digital optisk utgång för ljud | 1 |
| Antal SCART kontakter | 1 |
| Antal RF ingångar | 1 |
| Antalet Ethernet (RJ-45) anslutningar | 1 |
| Vanligt gränssnitt | ✕ |
| Common Interface Plus (CI +) | ✓ |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Uttag för högtalare/hörlurar/linje ut | 1 |
| Nätverksansluten | ✓ |
| Trådlöst nätverk | ✓ |
| Internet-TV | ✓ |
| WLAN-klar | ✓ |
| Videoformat som stöds | AVI, H.264, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VC-1, WMV9 |
| Audio formats supported | AAC, MP3, WMA |
| Bildkomprimeringsformat | JPG |
| Elektronisk programguide | ✓ |
| Uppgraderingsbar, inbyggd programvara | ✓ |
| Text-TV funktioner | ✓ |
| Text-TV | 1200 |
| VESA-montering | 400 x 400 |
| Monteringsbar på väggen | ✓ |
| Strömförbrukning i vänteläge | 0.15 |
| Strömförbrukning (vanlig) | 55 |
| Årlig energiförbrukning | 76 |
| Energiklass | A+ |
| Spänning | 220 - 240 |
| Ingång frekvens | 50/60 |
| DLNA-certifierad | ✓ |
| bredd | 1064.6 |
| Djup | 35.3 |
| Höjd | 635 |
| Vikt | 16.4 kg |
| Bredd med stativ | 1064.6 |
| Djup (med stativ) | 260 |
| Höjd (med stativ) | 677.3 |
| Vikt inklusive stativ | 19.9 kg |
| Förpackningsstorlek (B x D x H) | 1290 x 158 x 764 |
| Vikt inkl. förpackning | 25.1 kg |
| Handhållen fjärrkontroll | ✓ |
| Batterier medföljer | ✓ |
| Kabel inkluderad | AC |
| Skrivbordsstativ | ✓ |
| Snabbstartsguide | ✓ |
| Garantisedel | ✓ |
| Omgivningstemperatur vid drift | 5 - 40 |
| Produktens färg | Silver |
| Digital Video Recorder (DVR) | ✓ |
| Smartphone fjärrsupport | ✓ |
| Automatisk volymjustering | ✓ |
| Smart TV | ✓ |
| Spelläge | ✓ |
| Källdata ark | icecat |
| Su opinión | Añadir opinión |
|---|---|
| Valoración | ✩✩✩✩✩ (Sin valoración) |
| Opiniones y comentarios, PHILIPS 46PFL5507H/12 | product |