LG W2242PK-SS
22IN LCD 1680X1050 16:10 5MS MNTR W2242PK 1000:1 TCO5.0 VGA DVI
Identificador:83762
Marca:LG
P/N:W2242PK-SS
EAN:8808992767831
Disponibilidad:
Stock:Envío inmediato
22IN LCD 1680X1050 16:10 5MS AJMNTR W2242PK 8000:1 MM DVI SILVER IN
* precio sin IVA  Oferta (17/10/2011-30/10/2011)
W2242PK-SS, 22'', 1680 x 1050, 16:10, 8000:1, 5ms, 300 cd/m²
Más información: W2242PK-SS
Productos relacionadosVer
Ficha técnica
ReferenciaLG W2242PK-SS
Odezva5 ms
Jas300 cd/m²
Úhlopříčka55.9 cm (22 ")
Typ displayTN+Film
Počet barev16.7 M
Rozteč pixelů0.282 x 0.282 mm
Vodotovný pozorovací úhel170 °
Svislý porozovací úhel170 °
Kontrastní poměr (typický)8000:1
Poměr stran16:10
HDCP
Rozlišení1680 x 1050 pixels
Vestavěné reproduktory
Počet VGA portů1
Počet DVI-I portů0
Počet DVI-D portů1
Počet USB 2.0 portů0
Reproduktory2x1W
Obsahuje kameru
BarvaSilver
Hloubka242 mm
Výška423 mm
Šířka516 mm